Týtý 2006

18. března 2007 v 11:22
Týtý 2006 !!
Další, v pořadí už šestnáctý ročník televizní ankety popularity TýTý za rok 2006, je už minulostí. Všechna zrcadla z dílny výtvarníka Kurta Gebauera mají své majitele.
Absolutním vítězem ankety se stal zpěvák Karel Got, od diváků dostal největší počet hlasů ze všech nominovaných. Mistr také zvítězil v kategorii Zpěvák roku. Cenu za nepřítomného Karla převzala jeho dcera Lucie . "Určitě tomu neuvěří," řekla při přebírání ceny.
V kategorii Zpěvačka roku po dvouleté pauze opět zvítězila Lucie Bílá. Cenu za zpěvačku převzal její syn Filip, Lucie vystupovala na předávání hudebních cen Anděl 2006.
Nejpopulárnějším hercem se stal Miroslav Donutil , nejpopulárnější herečkouDaniela Šinkorováa v kategorii Osobnost zábavných pořadů zvítězil Vladimír Hron . Pořadem roku hlasující zvolili taneční show StarDance, nejvíce oblíbeným seriálem se stala Ordinace v růžové zahradě.
Kategorii Osobnost televizního zpravodajství vyhrála Jolana Vondráčková. Rekordmanem mezi vítězi je také Radek Johl , který převzal už jedenácté zrcadlo za první místo v kategorii Osobnost televizní publicistiky.
Objevem roku se stal vítěz třetí řady soutěže Česko hledá SuperStar Zbyněk Drda , který porazil herce Jakuba Prachřa a charismatickou lékařku Kateřinu Cajthamlovou. Do Dvorany slávy vstoupil redaktor Zdeněk Velíšek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama