Odměna za bleskovku 1

9. března 2007 v 17:24
Tady jsem vám něco napsala o Kelly Clarson !!


Kelly Clarkson


Zpěvačka, Herečka
Vděčně se Kelly dětský sen stát se námořním biologem nesplnil, ale místo toho se právě ona stala American Idol v září roku 2002, když její oduševnělý hlas zachytil srdce a mysli milionů diváků.

24 letá Kelly z Texasu prožila přibližně přes deset týdnů na jedné z nejúspěšnějších televizních soutěží v Americe. Fakt je, že Kelly nikdy neměla hodinu profesionálního zpěvu, a přitom získala ve finále 57% hlasů. Ve skutečnosti je její hlas přirozená a normální část jejího života. Tudíž krása jejího hlasu byla poznána čirou náhodou. Ve třinácti letech, zpívala v koridoru v Pauline Hughes na střední škole v Burlesonu, Texasu, když jí učitel žádal o připojení ke sboru. "Dokud jsem se nepřidala ke sboru, tak jsem do té doby nevěděla co se svým hlasem dokážu. Můj učitel na mě tlačil už od začátku, protože věřil, že ve mně něco je. Postupem času jsem se dostala na úroveň mých starších spolužáků". Její klasický trénink skrze sboru byl, jak popisuje, "mojí zásadou je, abych svůj hlas přizpůsobila různým stylům hudby".
Vyvinula se rychle a zanedlouho oslovila publikum v celostátní soutěži American Idol. Byl to spletitý osud, který ji doprovázel k cestě za hudbou. V době, kdy se Kelly stěhuje do Los Angeles, začíná posílat svá demíčka do různých hudebních studií a to byl jeji způsob se dostat na příčku hudebního průmyslu a nějak začít. To se náhle změnilo na něco strašného, kdy její byt shořel a zárověň přišla o všechno co měla. Byla to její nejlepší kamarádka Jessica, která jí navrhla, aby zkusila šanci na American Idol. Kelly o tom nic nevěděla, a tak řekla: "Já jsem do toho šla jen z legrace, abych si to jen zkusila a teď jsem tady :-)".

Mezi Kelliny idoly patří: Bette Midler, Reba McIntyre, Gwen Stefani a Aerosmith. Tihle všichni Kelly ohodnotili a potom se upsala u RCA a v roce 2003 vydala své debutové album se singly "A Moment Like This, Before Your Love". První singl, který natočila se ihned dostal na první místo v Billboard Charts. Finální desítka, která se dostala do finále se vydala po státech, aby zahráli svým fanouškům a to ze Seattlu až do New Yorku. "Nejsem materialistická, ale ambiciózní. Nyní jsem jen šťastná a mám práci kde používám svůj zpěv každý den. Já věděla, že být námořní bioložkou a sledovat čelisti by nebylo pro mě :-)".
Dál tady máme 3 fotečky
A tady ještě pár rozvrhů hodin ! Nejsou ale přesně od Kelly Clarson , jsou tak různě ! Můžete si vybrat jaký chcete !! :-))
Tak tady je máte ! Jestli je někde napsaný školn rok tak s toho nevšímejte , jo a kdybyste chtěli něco ještě jiného , stačí písnout ! ( do komentářů ) Díky moooc a doufám , že se vám dárečky budou líbit jo a ty obrázky a vše možné si můžete vytisknout !
Tak a nakonec vaše diplomy !!!
Doufám že se vám ty diplomy líbí !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 timka timka | Web | 9. března 2007 v 17:25 | Reagovat

bleskovka na my blogu.

2 Tea Tea | Web | 9. března 2007 v 17:51 | Reagovat

Tohle je ta cenka..??

3 Zakladateka Zakladateka | 9. března 2007 v 19:29 | Reagovat

Tea a co si představuješ ? Já ti to udělám !! :-) !! Klidně napiš , jestli chceš nějaký diplom a já ti ho udělám , ok ? Stačí napsat !

4 Zakladateka Zakladateka | 10. března 2007 v 13:35 | Reagovat

Teo , já ti udělám ten diplom ! Hned ho tam dám !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama